Tajemství

ztracené truhly

Tábor je podpořen z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

Pokud nám vládní opatření nedovolí tábor uspořádat, vrátíme vám celou částku, stejně tak pokud z důvodu karantény nemůže dítě nastoupit na tábor.

Letní tábor v Borovnici i vodácká část jsou již plně obsazeny a přihlášky přijímáme pouze pro náhradníky.

(pokud se uvolní místo - náhradníky o tom budeme informovat)

LT Borovnice

již pouze jako náhradník

od ukončené 2. třídy

Jedná se o stanový tábor s polní kuchyní. Vaše děti se na táboře nesetkají s televizí ani počítači, naopak si užijí skutečné dobrodružství s partou kamarádů a vrstevníků. Na táboře s dětmi pracují vyškolení pracovníci, kteří se postarají o individuální potřeby jednotlivých dětí. Děti si prožijí příběh "Tajemství ztracené truhly" pomocí her, strategií, tvořivých dílen i zábavy.

Táborové vybavení: dvě zastřešené jídelny, stany s podsadou, hangár, zastřešená umývárna, suché záchody, sprcha, polní kuchyně.

Na fotografie z předchozích ročníků se můžete podívat ZDE.

vodácká část tábora

již pouze jako náhradník

od ukončené 5. třídy

Vodácká část tábora bude probíhat na české řece s ubytováním ve vodáckém tábořišti. Účastníci budou jezdit na nafukovacích lodích typu pálava a baraka, kde se naučí základní ovládání lodi pádly. Vždy bude s vašimi dětmi na vodě zkušený vodácký instruktor, který se postará o bezpečnost vašeho dítěte. Na této jednoduché řece (WZC - WW II.) vhodné i pro úplné začátečníky, si děti zařádí, vykoupou se, ale také se naučí ovládat loď a postarat se o sebe a své vybavení. Tento tábor není putovní (z kempu do kempu), ale účastníci si první den postaví stany, které tam budou stát do posledního dne, ale i tak si prohlédneme z řeky cca 50 km. Účastníci tohoto tábora se o sebe musí umět postarat, podílí se např. i na přípravě jídla.

Na fotografie z předchozích ročníků se můžete podívat ZDE.